تعرفه خدمات

برآورد هزینه و تعرفه تحلیل آماری

 

پژوهشگران و دانشجویان محترم؛ خریداری خدمت تحلیل آماری همانند خریداری یک محصول فیزیکی استاندارد نیست که در خرید آن فقط به عامل قیمت توجه داشته شود. برای انجام موفق تحلیل آماری پایان نامه عوامل زیادی دخیل هستند.
چه بسا شما فردی را بیابید که ادعا نماید می تواند این کار را با قیمتی کمی ارزان تر از ما برای شما انجام دهد اما بعد از گذشت یک ماه متوجه شوید که وی توانایی انجام صحیح این کار را ندارد در نتیجه علاوه بر وجه پرداختی یک ماه زمان و وقت شما در چنین موقعیت حساسی هدر رفته است که خود هزینه سنگینی است.
در کنار تحصیلات دانشگاهی ما در زمینه آمار، عامل تجربه کاری در انجام تجزیه و تحلیل آماری بسیار مهم است. افراد زیادی حتی با تخصص های غیر آماری ادعای انجام پژوهش های آماری را دارند اما واقعا نمی توانند به عنوان مشاور آماری کمکی به شما نماید.

برآورد حق الزحمه تجزیه تحلیل آماری بر اساس تعداد فرضیات تحقیق، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه و همچنین تعداد و نوع آزمون آماری استفاده شده در تحلیل آماری تعیین می‌گردد. اکیدا درخواست می گردد برای اطلاع دقیق از هزینه تجزیه تحلیل پایان نامه یا پژوهش خویش، با استفاده از شماره 09126082256 در پیام رسان واتساپ با ما در ارتباط باشید.

روش منحصر به فرد ما در ارائه خدمات آماری : در سه گام ما را ارزیابی کنید، درگام چهارم هزینه خدمات را پرداخت کنید.

 

مرحله1: دریافت اطلاعات اولیه از متقاضی

مرحله 2: ارسال تحلیل اولیه بدون اخذ وجه

مرحله 3: تایید صحت کار توسط که استاد راهنما یا ناظر پروژه آماری

مرحله 4: تحویل گزارش نهایی

 

اعتماد شما دارایی ماست.