تعرفه ها

برآورد هزینه و تعرفه تحلیل آماری

پژوهشگران و دانشجویان محترم؛ خریداری خدمت تحلیل آماری همانند خریداری یک محصول فیزیکی استاندارد نیست که در خرید آن فقط به عامل قیمت توجه داشته شود. برای انجام موفق تحلیل آماری پایان نامه عوامل زیادی دخیل هستند.
چه بسا شما فردی را بیابید که ادعا نماید می تواند این کار را با قیمتی کمی ارزان تر از ما برای شما انجام دهد اما بعد از گذشت یک ماه متوجه شوید که وی توانایی انجام صحیح این کار را ندارد در نتیجه علاوه بر وجه پرداختی یک ماه زمان و وقت شما در چنین موقعیت حساسی هدر رفته است که خود هزینه سنگینی است.
عامل تجربه کاری در انجام تجزیه و تحلیل آماری بسیار مهم است و به نظر ما از تحصیلات مهمتر می باشد. ممکن است فردی مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری آمار داشته باشد اما واقعا نتواند به عنوان مشاور آماری کمکی به شما نماید. زیرا همه آنچه که تحلیلگران ما طی سالها تجربه اندوخته اند و برای یادگیری آن تلاش کرده اند در کلاسهای دانشگاه آموزش داده نمی شود.

 

برآورد حق الزحمه تجزیه تحلیل آماری بر اساس تعداد فرضیات تحقیق، حجم نمونه و تعداد سوالات پرسشنامه و همچنین تعداد و نوع آزمون آماری استفاده شده در تحلیل آماری تعیین می‌گردد.
با توجه سوالات متعدد متقاضیان محترم، به عنوان یک پیش فرض، حداقل و حداکثر هزینه تحلیل آماری پایان نامه دانشجویی به صورت زیر برآورد می‌گردد.
اکیدا درخواست می گردد برای اطلاع دقیق از هزینه تجزیه تحلیل پایان نامه یا پژوهش خویش، یک ایمیل با موضوع استعلام قیمت و زمان انجام تحلیل برای ما ارسال نمایید. طی زمانی کمتر از یک روز کاری به شما خواهیم گفت که درخواست شما را با چه قیمتی و در چه مدت زمانی انجام خواهیم داد.
می توانید با کلیک بر روی تصویر سبد خرید به درگاه پرداخت اینترنتی این گروه وارد شده و نسبت به پرداخت هزینه انجام تجزیه و تحلیل آماری اقدام نمایید.

 

 

تحلیل پژوهش یا تحقیق مختصر با یک آماره از ۸۰ هزار تومان
تحلیل پایان نامه مقطع کاردانی و کارشناسی از ۱۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان
تحلیل پایان نامه مقطع کارشناسی ارشد از ۴۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان
تحلیل پایان نامه مقطع دکتری از ۷۰۰ هزار تومان تا ۱۴۰۰۰۰۰ تومان

 

 

 

روش منحصر به فرد ما در ارائه خدمات آماری : در سه گام ما را ارزیابی کنید، درگام چهارم هزینه خدمات را پرداخت کنید.

مرحله۱: دریافت اطلاعات اولیه از متقاضی

مرحله ۲: ارسال تحلیل اولیه بدون اخذ وجه

مرحله ۳: تایید صحت کار توسط که استاد راهنما یا ناظر پروژه آماری

مرحله ۴: تحویل گزارش نهایی

 

اعتماد شما دارایی ماست